Džinas-Hayman's Sloe Gin 26% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Džinas-Hayman's Sloe Gin 26% 0.7L

  Kilmės šalis
  Jungtinė Karalystė
  Talpa (L)
  0.7 L
  Džino stilius
  SLOE
  Alk. tūris
  26%
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
 • HAYMAN'S džinų turinio vertybės slypi 150 metų gamyboje pagal tuos pačius šeimos receptus. Naudojant tik rinktinius botaninius augalus dviejų dienų džino gamybos procese, augalai visą dieną infuzuojami angliškame kviečių spirite, kad atsiskleistų natūralus jų skonis. Modernaus džino gamybos metodų amžiuje, distilerijos tradicinis procesas yra retas, būtent dėl šio metodo Hayman's Gin nuolat sulaukia teigiamų kritikų įvertinimų. James ir Miranda Hayman išlieka ištikimi tradiciniam gamybos būdui, tuo pačiu siekia tapti inovatyvaus džino pionieriais ateities kartoms. Pastarųjų metų naujovės - Hayman's Gently Rested, Hayman's Hopped Gin ir Hayman's Small Gin - įspūdingiausios džino naujovės per daugiau nei 100 metų.  

  Kuriant Hayman's Sloe Gin, Angliškos laukinės dygiosios slyvos (Prunus spinosa) sumaišomos į puikiai subalansuotą London Dry Gin. Šis procesas, dar vienas iš ilgamečių Hayman'ų šeimos receptų, trunka 3-4 mėnesius, kol užpilas pabaigoje sumaišomas su natūraliu cukrumi.

  Nosyje slyvų aromatas, migdolų užuominos

  Gomuryje gardūs vaisių tonai - ne per saldus, ne per rūgštus ir vis dar puikus džino skonis! 

  Tradiciškai gurkšnojamas grynas arba on-the-rocks, taip pat patariam vartoti kaip long drink su elderflower (šeivamedžio žiedų) toniku. Hayman's Sloe Royale kokteilis gaminamas maišant kartu su putojančiu vynu.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne