Vynas-Domaine Nathalie & Gilles Fevre Chablis Grand Cru Les Preuses 2021 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Domaine Nathalie & Gilles Fevre Chablis Grand Cru Les Preuses 2021 13% 0.75L

  Burgundy, Chablis

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13%
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  DRY
 • Chablis Grand Cru apeliacijos Burgundiškas (Bourgogne) Domaine Nathalie & Gilles Fevre Chablis Grand Cru Les Preuses 2013 vynas pagamintas išskirtinai iš Chardonnay vynuogių. Domaine Nathalie & Gilles augina savo Chardonnay vynmedžius sklypuose, esančiuose šalia Fontenay-Près-Chablis kaimo, pačiame Chablis vynuogynų centre. Aukštose lygumose ar stačiose kalvose visi Domaine's Chablis vynmedžiai auga akmenuotose kalkakmenio dirvose. Les Preuses labiausiai į šiaurę nutolusi Grands Cru vietovė. Dauguma jų vynuogynų yra nuo 15 iki 20 metų amžiaus, nors šiam vynui vynmedžiai yra maždaug 40 metų amžiaus ir yra vynuogės skinamos rankomis. Brendimas vyksta ąžuolo statinėse ir nerūdijančio plieno talpyklose, smulkiuose nuosėdose reguliariai maišant 12 mėnesių. 

  Nosyje labai diskretiški, vidutinio intensyvumo aromatai, nepaprastai minerališkas, silpnios citrusiniai vaisiai žievelių natos.

  Gomuryje minerališkas, intensyvus, vaisinis, gero rūgštingumo ir subalansuotas. 

   Dera su šukutėmis, ant grotelių keptais omarais, langustais ar smulkios žuvies padažu, bet taip pat su paukštiena arba balta mėsa grietinėlės padaže. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne