Vynas-Contessa Carola Primitivo Di Manduria DOC Old Esteemed 14.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Contessa Carola Primitivo Di Manduria DOC Old Esteemed 14.5% 0.75L

  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Contessa Carola Primitivo Di Manduria DOC Old Esteemed Itališkas rubino raudonumo vynas iš Puglia (Apulija) IGT apeliacijos, gaminamas išskirtinai iš 100% Primitivo vynuogių. DOC Primitivo gamybos teritorija tęsiasi ant Puglia regiono pietinės dalies kalvų ir pakrantės lygumose, Brindisi ir Taranto provincijose. Primitivo yra tamsios odelės vynuogės, žinomos gaminant tanininius vynus, ypač Primitivo di Manduria ir natūraliai saldų Dolce Naturale. Nors vyko ilgai trunkančios diskusijos apie veislės geografinę kilmę, nedaug abejonių, kad šiuolaikiniai Primitivo namai yra Pietų Italijoje, ypač Puglia regione. Klasikiniame Primitivo vyne yra daug alkoholio ir taninų, intensyvaus skonio ir gilių spalvų. Primitivo dažnai būna tam tikro kartumo, kuris kartu su burnoje slypinčiais taninais dažnai reiškia, kad šis vynas buvo kelerius metus brandintas statinėje. 

  Manduria yra Puglija regiono miestas ir komuna Taranto provincijoje. Mandurijoje spirituotų vynų variacijos dažnai pasiekia 18% stiprumo, o stalo vynuose jis gali siekti ir 14%

  Nosyje aromatas labai intensyvus ir primena raudonųjų vaisių uogienę, juodųjų serbentų ir vyšnių marmeladą. Kavos, saldymedžio ir vanilės eterinės natos.

  Gomuryje šiltas, apvalus ir lygus skonis, su vaisių natomis ir minkštais taninais. 

  Dera su daržovių sriuba, raudonos vytintos mėsos, dešros ir sūrių užkandžiais. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne