Vynas-Chateau La Chapelle Despagnet Saint Emilion Grand Cru 2011 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau La Chapelle Despagnet Saint Emilion Grand Cru 2011 13% 0.75L

  France

  Bordeaux 

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Bordeaux AOC Saint-Emilion regionas yra įsikūręs Libourne, dešiniajame Dordogne upės krante ir suteikia savo pavadinimą dviem apeliacijoms: Saint-Emilion ir Saint-Emilion Grand Cru. Vynuogynas yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Šis AOC užima 5600 hektarų ir iš jo vidutiniškai gaunama 235 000 hl raudonųjų vynų per metus. Vynuogynas yra į pietvakarius nuo Saint-Emilion kaimo, 40 km į rytus nuo Bordeaux miesto, tarp Libourne ir Saint-Emilion. Jo vyno gamyba yra beveik konfidenciali, tačiau neabejotinai nusipelno žinovų dėmesio. „Saint-Emilion Grand Cru“ apeliacija pasklidusi per 9 komunas. Šioje apeliacijoje kai kurie vynmedžiai yra reitinguoti „Grand Cru Classé A arba B“ klasėje. Klasifikacija, reguliariai peržiūrima.

  Intensyvios ir gilios rubino raudonumo spalvos Chateau La Chapelle Despagnet Saint Emillion Grand Cru yra Merlot 80% ir, Cabernet Franc 20% vynuogių mišinys, bręstantis ąžuolo statinėse 12-ą mėnesių.

  Nosyje aromatų puokštė atskleidžia skrudintas natas, sustiprinančias prinokusių raudonų vaisių aromatus.

  Gomuryje pilno kūno vynas, maloniai sumedėjusiais taninais.

  Dera su keptu triušiu, ant grotelių kepta anties krūtinėlės filė ar keptais baravykais, su Brie, Comté sūriais, ar sūriais, pagamintais iš avies pieno.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne