Brendis-Carlos I Solera Gran Reserva De Jerez 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Brendis-Carlos I Solera Gran Reserva De Jerez 40% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Ispanija
  Talpa (L)
  0.7 L
  Alk. tūris
  40%
  Dėžutė
  KARTONINĖ
 • Prekinis ženklas Carlos I priklauso šeimos valdomai Osborne Group, vienai seniausių ir prestižiškiausių vyno ir spiritinių gėrimų gamintojų Ispanijoje. Įkurta 1772 metais, jau daugiau nei du šimtmečius gaminanti  ir tobulinanti išties garsų ir autentišką produktą. Pasaulyje yra daugybė spiritinių gėrimų. Tačiau tik nedaugelis, tikrai labai nedaugelis, priklauso Pasaulinio lygio aukščiausios kokybės gėrimų segmentui. Vienas jų yra Carlos I Solera Gran Reserva De Jerez laikomas tauriuoju gėrimu, gaminamu iš vynuogių ir brandinamu pagal įdomią dinamišką criaderas ir solera sistemą Amerikietiško ąžuolo statinėse, kuriose anksčiau buvo brandinami geriausi chereso vynai. Laikomas savo kategorijos etalonu. Dėl savo charakterio ir didelio universalumo šis brendis puikiai tinka malonumo akimirkoms sukurti kaip aperityvas, po vakarienės kaip deigistyvas, ar kokteilio sudedamoji dalis.

  Nosyje intensyvus aromatas, su vanilės ir kakavos natomis.

  Gomuiryje ištvermingas, subalansuotas ir sudėtingas. 

  Dera su lazdyno riešutais, migdolais, džiovintais abrikosais ir vytintais sūriais arba desertais, pavyzdžiui, tiramisu ar lydytu šokoladu. 

  Rekomenduojame pabandyti pasigaminti "Carlos Espresso", sumaišant 50 ml Carlos I,  50 ml kavos, 15 ml vanilės sirupo ir šokolado likerio. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne