Brendis-Carlos I Solera Gran Reserva Amontillado De Jerez 40.3% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Brendis-Carlos I Solera Gran Reserva Amontillado De Jerez 40.3% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Ispanija
  Talpa (L)
  0.7 L
  Alk. tūris
  40.3%
  Dėžutė
  KARTONINĖ
 • Prekinis ženklas Carlos I priklauso šeimos valdomai Osborne Group, vienai seniausių ir prestižiškiausių vyno ir spiritinių gėrimų gamintojų Ispanijoje. Įkurta 1772 metais, jau daugiau nei du šimtmečius gaminanti ir tobulinanti išties garsų ir autentišką produktą. Pasaulyje yra daugybė spiritinių gėrimų. Tačiau tik nedaugelis, tikrai labai nedaugelis, priklauso Pasaulinio lygio aukščiausios kokybės gėrimų segmentui. Vienas jų yra ryškios gintaro spalvos, su žalsvais atspindžiais Carlos I Amontillado de Jerez de Osborne - unikalus savo stiliumi Solera Gran Reserva brendis, dvelkiantis elegancija ir rafinuotumu. Iki 20 metų brandintas solera būdu atrinktose šimtmečių senumo (pagamintų 1857 metais) Amontillado ir Oloroso ex-sherry (chereso vyno) Amerikietiško ąžuolo statinėse. Nepakartojama patirtis dėl sudėtingų druskos ir mineralų natų, džiovintų vaisių užuominų ir šilkinio bei elegantiško skonio.

  Nosyje vyrauja tauriosios medienos, raudonmedžio, sūrumo ir mineralų aromatų natos, su lazdyno, graikinių riešutų ir skrudintų kaštonų prieskoniais.

  Gomuryje šilkinis ir sausas, primenanris migdolų ir lazdynų riešutų aromatų skonį.

  Dera prie citrusinių vaisių desertų, lazdyno riešutų, migdolų ar džiovintų abrikosų arba su juoduoju šokoladu ir apelsinais. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne