Bakanora-Yoowe Bacanora 45.7% 0.7L

  • Kraunamos nuotraukos
  • Bakanora (Bacanora) - tai agavos distiliatas, gaminamas Meksikos Sonora valstijoje. Iki 1992 metų Bakanora distiliacija buvo nelegali. Nuo 2000 metų Meksikos vyriausybė legalizavo Bakanora kilmės pavadinimą, tai reiškia, kad tik meskalis, pagamintas iš agavų veislės, auginamos Sonora valstijoje teisėtai gali būti vadinamas Bakanora. Bakanora gaminamas panašiais metodais kaip ir meskalis, tačiau Sonora valstija nėra įtraukta į mezcal denominacion de origen, todėl turi būti naudojamas kitas pavadinimas šio agavos distiliato pavadinimas.

    Yoowe Bacanora yra agavos distiliatas, gaminamas iš maguey Pacifica (Agave Angustifolia Haw arba Karibų agava - tai agavų augalų rūšis, kilusi iš Meksikos ir Centrinės Amerikos), kuri dar vadinama Yaquiana. Agava kepama tradicinėje požeminėje krosnyje su meškitais (Mesquite - tai bendras kelių Prosopis genties augalų, kuriai priklauso daugiau kaip 40 rūšių mažų ankštinių medžių, pavadinimas) ir ąžuolu. Po laukinės fermentacijos du kartus distiliuojama nerūdijančio vario ir plieno distiliavimo induose (Copper Pot, Stainless Steel Pot). 

    Nosyje žalieji pipirai ir žaliosios alyvuogės.

    Gomuryje tirštas pojūtis, kuris prasideda labai šiltu agavos cukraus pojūčiu, o tada pereina į šalavijų ir marinuotų jalapeños aromatų melodiją. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne