Vynas-Hill & Dale Chardonnay 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos
 • "Hill&Dale Winery" buvo įkurta 2001 m. Pietų Afrikoje, Western Cape, Stellenbosch , o 2003 m. dienos šviesą išvydo pirmieji vynai. Įmonės vyndarys Guy Webberis taip aistringai mėgsta pinotažą, kad tapo vienu geriausių šios veislės meistrų regione. Savo vyndario karjerą jis pradėjo Gilbey's vyninėje, vėliau tobulino įgūdžius Clos Malverne ir Devon Hill. Guy ne tik gamina vyną, bet ir dirba vyno degustavimo komitetuose ir degustavimo klubuose. Už savo pasiekimus Cape Wine and Spirit Education Trust jam suteikė vyno vertintojo sertifikatą. Dabar įmonė priklauso "Stone Pine Wines" kontroliuojančiajai bendrovei. 

  Vaisinis, charakteringas "Hill&Dale Chardonnay" be ąžuolo įtakos, su patraukliu citrinos žievelės ir medaus korio aromatu. 

  Spalva: žalsvai auksinių šiaudų atspalviai.

  Nosyje: aitri citrinos žievelės, baltųjų šparagų ir artišokų aromatas suteikia gaivumo saldesniems crème brûlée tonams.

  Gomuryje kreminis dvelksmas pasikartoja skonio zonoje, dominuoja šviežios citrinos ir bičių koriai. Geras gomurio vidurio svoris, sultingas ir ilgas poskonis. Labai mažai ąžuolo.

  Galimybė brandinti: vynas gali būti tinkamas gerti jau dabar, tačiau dar vienerius ar dvejus metus išlaikytas rūsyje taps sudėtingesnis ir charakteringesnis.

  Derinimas su maistu: mėgaukitės juo atskirai arba su kreminiais jūros gėrybių patiekalais, kepta kiauliena ar kitais lengvai rūkytais patiekalais. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne