Vynas-Castel Firmian Lagrein Riserva Trentino 2018 DOC 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Castel Firmian Lagrein Riserva Trentino 2018 DOC 13% 0.75L

 • Vietinė Trentino Alto Adige vyno vynuogių veislė, auginama Dolomitų slėniuose nuo XV amžiaus, kur kalnai formuoja idealias sąlygas Lagrein vynuogėms vyno gamybai. Viena didžiausių Italijoje Mezzacorona vyninių augina Lagrein vynuogynus palei Adige slėnį naudojant pergolinę auginimo sistemą, kuri suteikia puikų poveikį Lagrein optimaliam nokimui. Castel Firmian Lagrein Riserva Trentino 10 mėnesių brandinimas Prancūziško ąžuolo statinėse, kurios yra lengvai degintos iš vidaus. Po perpylimo, vynas toliau brandinamas butelyje, kad būtų užtikrintas rafinuotas skonis.

  Nosyje Dolomitinis klimatas įtakoja prinokusių uogų ir raudonųjų serbentų, uogienės aromatus, kurių puokštę papildo švelnios vanilės ir migdolų natos, atsirandančios dėl medienos poveikio.

  Gomuryje vynas geros struktūros ir kartu subtilus, su gerai subalansuota rūgštele, puikiai atspindinčia jo kilmės klimatą.

  Dera su sodriais ir aštriais užkandžiais, pirmais patiekalais, su ragù padažo patiekalais, lazanija, žvėrienos patiekalais ir ant grotelių kepta mėsa.

  Patiekimo temperatūra:16-18°C

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne