Romas-World's End Falernum 35% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-World's End Falernum 35% 0.7L

  Kilmės šalis
  Karibų salos
  Romo stilius
  KITA
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Alk. tūris
  35%
 • Karibų romas World's End Falernum grįžta prie Falernum šaknų. Falernum (tariama fah-learn-um) yra saldus sirupas, naudojamas Karibų ir tropinių šalių gėrimuose. Jame yra migdolų, čili, imbiero ir (arba) gvazdikėlių bei laimo aromatų. World's End distilerijos meistrai sujungė šiuos aromatus su brandintais romais, kuris dabar naudojamas kokteiliuose arba gali būti vartojamas su ledukais (on the rocks). Kai kuriais duomenimis, falernum kilmė siekia XVIII amžių, - literatūriniame žurnale "All the Year Round", tuo metu priklausiusiame Čarlzui Dikensui jaunesniajam, neįvardytas autorius 1892 metais rašė apie falernum, apibūdindamas jį kaip "įdomų likerį, sudarytą iš romo ir laimo sulčių". Atrodo, kad anksčiausia žinoma nuoroda į gėrimą barų vadovuose yra 1930 metų. Kokteilių receptus rasite čia: https://www.worldsendrum.com/cocktails/  

  World's End Falernum romas - tai švelnus Karibų jūros regiono 3-5 metų senumo romų iš skirtingų salų mišinys. Po kruopščios fermentacijos ir geriausių cukranendrių distiliacijos romas brandinamas naudotose ąžuolo statinėse. Dėl tropinio klimato brendimo metu atsiranda įvairiausių regionui būdingų aromatų natų. 

  Gomuryje saldus ir su prieskoniais - raudonosios aitriosios paprikos ir stiebinis imbieras, kuriuos sušvelnina kreminė vanilė ir sultinga papaja. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne