Put.vynas-Hill & Dale Brut Stellenbosch 11% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Put.vynas-Hill & Dale Brut Stellenbosch 11% 0.75L

  Kilmės šalis
  Pietų Afrikos Respublika
  Spalva
  BALTAS
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  11%
  Savybės
  BRUT
 • Hill&Dale istorija prasidėjo 2001 metais, kai buvo pagaminti pirmieji vyninės vynai, o 2003 metais buvo pristatyti rinkai. Dėl pusiausvyros tarp vyninės komandos aistros vyninkystei ir geriausių Stellenbosch regiono vynuogių, Hill&Dale vynai yra modernūs ir nepretenzingi, bet tuo pačiu klasikiniai ir autentiški. Stellenbosch regione pagaminama apie 14% viso Pietų Afrikos Respublikos šalies vyno. Šį regioną supa Helderberg, Simonsberg ir Stellenbosch kalnai, o vynuogynų klimatą veikia netoliese esančios False Bay įlankos kaiminystė. Įlankos įtakoje švelnėja klimatas ir vasaros vegetacijos sezono metu išlaiko vidutinę 20-25 laipsnių C temperatūrą. Stellenbosch vynai gerai Pasaulyje žinomi dėl aukščiausios kokybės vynų, pasižyminčių kilmės išskirtinumu.

  Ryškiai blyškios spalvos ir gyvybingų burbuliukų Hill&Dale Brut Stellenbosch vynas gaminamas tik iš Stellenbosch vynuogių, taip dėmesį skiriant vaisių ir gėlių aromatus turinčioms regiono vynuogių veislėms.

  Nosyje žalių ir geltonų obuolių, kriaušių ir melionų aromatai suteikia vynui gaivumo

  Gomuryje aromatai patvirtina tai, ką žadėjo nosis. Puikiai subalansuotas skonio profilis pasižymi sausumu, nepertraukiamu rūgštingumu, energingais burbuliukais ir vaisiškumu.

  Dera su įvairiais patiekalais, įskaitant ant grotelių kepta žuvimi, kepta vištiena ir šviežias salotas.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne