Put.vynas-Hill & Dale Brut Rose Stellenbosch 11.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Put.vynas-Hill & Dale Brut Rose Stellenbosch 11.5% 0.75L

  Kilmės šalis
  Pietų Afrikos Respublika
  Spalva
  ROŽINIS
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  11.5%
  Savybės
  BRUT
 • Pietų Afrikos Hill&Dale vyninės istorija prasidėjo 2001 metais, kai buvo pagaminti pirmieji vynai, o 2003 metais buvo pristatyti rinkai. Dėl pusiausvyros tarp vyninės komandos aistros vyninkystei ir geriausių Stellenbosch regiono vynuogių, Hill&Dale vynai yra modernūs ir nepretenzingi, bet tuo pačiu klasikiniai ir autentiški. Stellenbosch regione pagaminama apie 14% viso Pietų Afrikos Respublikos šalies vyno. Šį regioną supa Helderberg, Simonsberg ir Stellenbosch kalnai, o vynuogynų klimatą veikia netoliese esančios False Bay įlankos kaiminystė. Įlankos įtakoje švelnėja klimatas ir vasaros vegetacijos sezono metu išlaiko vidutinę 20-25 laipsnių C temperatūrą. Stellenbosch vynai gerai Pasaulyje žinomi dėl aukščiausios kokybės vynų, pasižyminčių kilmės išskirtinumu. 

  Ryškios lašišos rausvumo spalvos, energingų burbuliukų Hill&Dale Brut Rose Stellenbosch vynas gaminamas tik iš Stellenbosch vynuogių, daugiausia dėmesio skiriant veislėms, siekiant išskirtinių regionui būdingų vaisių ir gėlių aromatų.  

  Nosyje vaisių ir gėlių aromatai, primenantis šviežiai perpjautas braškes ir raudonuosius obuolius.

  Gomuryje kosmopolitiškas skonis, gaivus, vaisių saldumą puikiai subalansuoja gaivi rūgštelė.

  Dera su vytinta mėsa ir vaisiniais užkandžiais, pavyzdžiui, į prosciutto įvyniotu melionu, ir vidutinio sunkumo Azijos patiekalais - Tailandietiškais makaronais ir suši. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne