Put.vynas-Bottega White Gold Brut 11% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Put.vynas-Bottega White Gold Brut 11% 0.75L

  Kilmės šalis
  Italija
  Spalva
  BALTAS
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  11%
  Savybės
  BRUT
 • Bottega White Gold Brut, tai Bottega šeimos vyndarystės istorijos harmonija butelyje, apimanti keturis šimtmečius, pradedant XVII amžiumi, kai pirmieji šeimos protėviai pradėjo auginti vynmedžius kaip žemės nuomininkai, iki šiol gaminant ir parduodant visame Pasaulyje vertinamus ir paklausius vynus. Bottega vynai ir likeriai pelnė daugiau kaip 350 tarptautinių apdovanojimų Pasaulyje, jų galima rasti daugiau kaip 140 šalių. Šiaudų geltonumo su aukso atspalviais spalvos Bottega White Gold Brut yra Venezia DOC vynas, gaunamas vinifikuojant Glera, Chardonnay ir Pinot vynuoges.

  Nosyje elegantiškas ir rafinuotas, pasižymi vaisių (daugiausia obuolių ir persikų) natomis, subtiliais gėlių (pirmiausia gudobelių) aromatais, būdingos medaus natos ir ypatingas aromatas, primenantis džiovintus vaisius.

  Gomuryje minkštas, skonis sukuria puikią pusiausvyrą tarp Glera vynuogių šviežumo, Chardonnay vynuogių kūno ir Pinot vynuogių rūgštingumo.

  Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 4-5 °C.

  Dera su pirmaisiais patiekalais, ruoštais žuvies ar daržovių pagrindu (idealiai tinka su jūros gėrybių rizotu ar žirnių rizotu), ant grotelių kepta žuvimi ir vėžiagyviais. Taip pat puikiai tinka prie baltosios mėsos (vištienos ir kalakutienos).

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne