Put.vynas-Bottega Gold Prosecco Brut DOC 11% 0.75L

  • Kraunamos nuotraukos
  • Bottega Gold Prosecco DOC, tai Bottega šeimos vyndarystės istorijos harmonija butelyje, apimanti keturis šimtmečius, pradedant XVII amžiumi, kai pirmieji šeimos protėviai pradėjo auginti vynmedžius kaip žemės nuomininkai, iki šiol gaminant ir parduodant visame Pasaulyje vertinamus ir paklausius vynus. Bottega vynai ir likeriai pelnė daugiau kaip 350 tarptautinių apdovanojimų Pasaulyje, jų galima rasti daugiau kaip 140 šalių. Nuo 2017 metų Bottega Gold yra antras geriausiai parduodamas putojantis vynas mažmeninėje Travel Retail rinkoje pagal IWSR reitingus. Gaminamas iš Glera vynuogių. Burbulų elegancija, gaivumas ir gyvumas, ryškios šiaudų geltonumo spalvos.

    Nosyje tipiškos ir rafinuotos žalių obuolių, kriaušių, citrusinių vaisių ir gėlių (baltos gėlės, akacijos, wisteria ir pakalnutės) natos, šalavijų aromatai.

    Gomuryje minkštas, harmoningas ir elegantiškas, gyvas, tačiau subalansuoto rūgštingumo.

    Dera su užkandžiais, lengvais jūros gėrybių patiekalais, risotto, garuose paruoštais arba žaliais žuvies patiekalais, ant grotelių kepta balta mėsa, troškintais ar šviežiais daržovių patiekalais.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne