Konjakas-Chateau de Montifaud Heritage Louis Vallet Bullee L50 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Konjakas-Chateau de Montifaud Heritage Louis Vallet Bullee L50 40% 0.7L + GB

 • Château Montifaud jau šešias giminės kartas priklauso Vallet šeimai. 1837 m. Augustinas pirmasis pasodino vynuogyną, kuris nuosekliai buvo perduodamas giminės atstovų Pierre, Maurice, Louis ir Michel valdymui, kol galiausiai dvaro vynuogynas perėjo dabartiniam šeimos palikuoniui Laurent 2000 metais. Pagal šeimos tradiciją, kai sūnus prisijungia prie savo tėvo, dalis tais metais distiliuoto konjako paliekama ilgam braninimui ir bus parduota tik ateities kartoms. Šiandien iš dvaro rūsių parduodamas Pierre'o ir Maurice'o Vallet pagamintas konjakas, distiliuotas tuo metu, kai jie prisijungė prie savo tėvų verslo.

  Vynuogynas driekiasi daugiau kaip 75 hektarų plote dviejuose svarbiausiuose Cognac srities regionuose: „Grande“ ir „Petite Champagne“, kurių dirvožemyje yra labai daug aktyvaus kalkakmenio. Kiekviename iš skirtingų konjako distiliavimo ir brandinimo etapų, Château Montifaud taiko tradicinius iš kartos į kartą perduodamus gamybos įgūdžius. 

  Tamsaus gintaro spalvos Chateau de Montifaud Héritage Louis Vallet Bullee L50 - retas konjakas iš "Paradis" rūsių, esančių Château de Montifaud, ir pirmasis konjakas, kurį asmeniškai distiliavo Louis Vallet, kuris šiandien yra ilgamečio šeimos palikimo, kurį puoselėja kiekviena šeimos karta, trofėjus. Po brandinimo raudonojo ąžuolo ir ypač senose konjako statinėse, šio perlo alkoholio koncentracija natūraliai sumažėja iki 50%, vėliau per dvejus metus atskiedžiama iki 40% stiprumo. Šis Grand Cru mišinys pagamintas tik iš "Petite Champagne" eaux-de-vie, pagamintų 1935-1982 metais - todėl tai itin retas konjakas.  

  Nosyje cigarų dėžutės, riešutų ir prieskonių aromatai.

  Gomuryje ąžuolo aromatas subtilus, šalia migdolų saldumas, skonis itin ilgas.
    

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne