Arbata-Kusmi Tea Spearmint Green Tea 125g

  • Kraunamos nuotraukos
  • KUSMI TEA arbatos prekės ženklą 1867 metais Sankt Peterburge sukūrė Pavel Kousmichoff. Prasidėjus bolševikų Spalio perversmui Rusijoje, 1917 metais KUSMI persikėlė į Prancūziją. Dabar šios arbatos ir jos priedai yra maišomi ir pakuojami dirbtuvėse Saint-Vigor-d’Ymonville, šalia Le Havre uosto, Normandijoje .

    Prancūzija yra šalis, grįsta socialiniu bendravimo atvirumu ir įvairove, kuri KUSMI arbatoms suteikia nenugalimą lengvabūdiškumo prisilietimą. Rinktis KUSMI reiškia priimti Prancūzijos laisvės idealą. Tai pasirinkimas išlaikyti atvirą protą bei širdį. Mėgaudamiesi KUSMI, sakote „taip“ ekstravagancijai, originalumui ir naujiems iššūkiams!

    Kusmi Tea Spearmint Green Tea  - žalioji mėtų arbata, kuri su kiekvienu gurkšniu nukelia į Maroką. Norite keliauti? Ekologiška "Kusmi" žalioji mėtų arbata "Spearmint Green Tea" nuteikia ir kiekvienu gurkšniu nukelia į Maroką! Vadovaudamiesi tradiciniais metodais, į puodelį pilkite verdantį vandenį, vis aukščiau ir aukščiau pakeldami ranką. Ekologiškos žaliosios mėtų arbatos "Spearmint Green Tea" aromatas jau turėtų jus nukelti į tolimus kraštus, tačiau jūs dar nė nepajudėjote iš vietos. Jei susikaupsite, girdėsite palmių lapų šlamėjimą ir vandens fontanų čiurlenimą, o tolumoje blizgės smėlio kopos. Tikras nuotykis! Gaivinantį mėtų jaudulį lydi maži rutuliukai drąsios, stiprios žaliosios arbatos Gunpowder. Ar žinojote? Ekologiška "Kusmi" žalioji mėtų arbata dar puikesnė, kai ja mėgaujamasi su šviežiomis saldžiomis datulėmis.

    Mėgaukitės kelione į Maroką ar bet kurią iš kaimyninių šalių! Ir nepamirškite paragauti šaltosios versijos, kad vidury vasaros pasimėgautumėte gardžiu šaltu šalčiu. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne