Arbata-Kusmi Tea Prince Vladimir 100g

  • Kraunamos nuotraukos
  • KUSMI TEA arbatos prekės ženklą 1867 metais Sankt Peterburge sukūrė Pavel Kousmichoff. Prasidėjus bolševikų Spalio perversmui Rusijoje, 1917 metais KUSMI persikėlė į Prancūziją. Dabar šios arbatos ir jos priedai yra maišomi ir pakuojami dirbtuvėse Saint-Vigor-d’Ymonville, šalia Le Havre uosto, Normandijoje .

    Prancūzija yra šalis, grįsta socialiniu bendravimo atvirumu ir įvairove, kuri KUSMI arbatoms suteikia nenugalimą lengvabūdiškumo prisilietimą. Rinktis KUSMI reiškia priimti Prancūzijos laisvės idealą. Tai pasirinkimas išlaikyti atvirą protą bei širdį. Mėgaudamiesi KUSMI, sakote „taip“ ekstravagancijai, originalumui ir naujiems iššūkiams!

    Kusmi Tea Prince Vladimir  - 1888 m. Šventosios Rusijos valdovo Vladimiro Didžiojo garbei sukurta "Prince Vladimir" arbata yra "Earl Grey", citrusinių vaisių, vanilės ir prieskonių mišinys. Tai viena nepamirštamiausių Kusmi arbatų. 

    Žavingas princas su aštriomis greipfrutų, apelsinų ir laimų natomis ant Earl Grey pagrindo! Šis princas Vladimiras iš tiesų yra nuostabus! Jis šlovingai atvyksta ant savo balto žirgo ir nuskraidina jus nepamirštamam arbatos vakarui. Kas galėtų atsisakyti puodelio arbatos, kurią patiekia princas? Kelionė ant žirgo prasideda... Iš ekologiškos juodosios arbatos "Earl Grey" princas Vladimiras surenka geriausius vaisius, kad pradžiugintų jūsų skonio receptorius: bergamotės, greipfrutai ir citrinos... o viską vainikuoja gardžios apelsino žievelės! Su kiekvienu gurkšniu persikelkite iš viduramžių Rusijos į šiuolaikinę Rusiją ir atgal! Apsaugantis, užtikrinantis ir visada su laiminčia šypsena Vladimiras siūlo išties nesenstančią patirtį. Kunigaikštis Vladimiras ir Anastasija yra "Kusmi" žvaigždžių pora. Ji greitai pasidavė jo žavesiui... ir mes taip pat! Ko laukiate?

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne