Arbata-Kusmi Tea AquaExotica 125g

  • Kraunamos nuotraukos

    Arbata-Kusmi Tea AquaExotica 125g

  • KUSMI TEA arbatos prekės ženklą 1867 metais Sankt Peterburge sukūrė Pavel Kousmichoff. Prasidėjus bolševikų Spalio perversmui Rusijoje, 1917 metais KUSMI persikėlė į Prancūziją. Dabar šios arbatos ir jos priedai yra maišomi ir pakuojami dirbtuvėse Saint-Vigor-d’Ymonville, šalia Le Havre uosto, Normandijoje .

    Prancūzija yra šalis, grįsta socialiniu bendravimo atvirumu ir įvairove, kuri KUSMI arbatoms suteikia nenugalimą lengvabūdiškumo prisilietimą. Rinktis KUSMI reiškia priimti Prancūzijos laisvės idealą. Tai pasirinkimas išlaikyti atvirą protą bei širdį. Mėgaudamiesi KUSMI, sakote „taip“ ekstravagancijai, originalumui ir naujiems iššūkiams!  

    Kusmi Tea AquaExotica  - pasinerkite į atogrąžų šalį su šia egzotiška ir ekologiška žibuoklių žolelių arbata! Reikia šiek tiek saulės? Pasiruoškite pakilti į atogrąžų šalį su "AquaExotica" - ekologiška hibiskų žolelių arbata. Geriausia dalis yra ta, kad... jokio jet lag! Užtenka vieno gurkšnio ir būsite nukelti toli, toli toli. Žibuoklių žiedai yra gardžiai aitrūs, o mangai - be galo saldūs. Kai pasklis egzotiškos drakono vaisių natos, giliai širdyje žinosite, kad niekada nenorėsite grįžti namo! Puikus laikas! Su "AquaExotica" žolelių arbata galite išvykti kada tik norite, į kelionę be kofeino, vieni, dviese ar su šeima. Daugiau jokių pasiteisinimų praleisti atogrąžų saulę!  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne